Składniki KolagryDla urodyDla zdrowiaOpinia ZŻFiTGdzie kupić

Kolagra dla urody

Od bardzo dawna poszukiwane są skuteczne sposoby przeciwdziałania zmarszczkom. Z medycznego punktu widzenia warunkiem likwidacji zmarszczek jest odbudowa zniszczonych włókien kolagenowych skóry.
Kolagen to główny białkowy budulec skóry człowieka. Włókna kolagenowe tworzą przestrzenną konstrukcję zapewniającą sprężystość i elastyczność skóry. Zmarszczki i utrata sprężystości skóry są głównie skutkiem starzenia się włókien kolagenowych. Naturalne procesy metabolizmu umożliwiają odbudowę zniszczonych włókien w wyniku syntezy nowego kolagenu i kształtowania jego włókien. Proces ten jednak często nie przebiega tak sprawnie jak byśmy tego chcieli.
Najnowszą propozycją dedykowaną temu zmniejszeniu i likwidacji zmarszczek jest nowy preparat pod nazwą KOLAGRA. Preparat ten łączy w sobie duże dawki najskuteczniejszych naturalnych składników działających na metabolizm Kolagenu w kompozycji budującej korzystne środowisko biochemiczne dla przebiegu tego procesu.

W skład Kolagry wchodzą:
• Duża dawka wysokiej jakości hydrolizatu kolagenu, który dzięki niskiej masie cząsteczkowej wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi. Kolagen następnie jest dostarczany do komórek skóry, gdzie wykorzystywany jest jako gotowy budulec przyspieszający regenerację włókien kolagenowych.
• Naturalny ekstrakt wyciągu ze skrzypu polnego - ułatwia metabolizm kolagenu oraz związków krzemu.
• Naturalny ekstrakt wyciągu z pokrzywy - poprawia ukrwienie skóry, wzmacnia ją, zapobiega łupieżowi, łojotokowi i wypadaniu włosów.
• Witaminy: B1, B2, B6, C, E, beta karoten - są biologicznymi katalizatorami procesów metabolicznych hamujących tworzenie zmarszczek (metabolizmu Kolagenu).

Każda tabletka Kolagry o masie 0,6g zawiera ok. 0,3 g kolagenu, po 0,125g ekstraktu skrzypu i ekstraktu pokrzywy oraz odpowiednio aż po 25% zalecanej dziennej dawki witamin: B1, B2, B6, C, E. 4 tabletki Kolagry na dobę zapewniają zalecaną dzienną dawkę witamin i kolagenu. Kolagra jest zatem niezwykle bogata w kolagen, ekstrakty skrzypu i pokrzywy oraz witaminy, co powoduje, że jest to jeden z najskuteczniejszych preparatów poprawiających zdrowie skóry, włosów, paznokci.

Systematyczne zażywanie Kolagry wygładza skórę, poprawia jej jędrność wzmacnia włosy i paznokcie.


Kolagen dla zdrowia


Korzystne skutki zażywania Kolagry dla narządu ruchu.
KOLAGRA przyspiesza leczenie bólu na tle kontuzji narządu ruchu... >>


Kolagen dla urody


Od bardzo dawna poszukiwane są skuteczne sposoby przeciwdziałania zmarszczkom... >>


Składniki KolagryKOLAGEN
Jest glikoproteidem czyli białkiem połączonym z cukrowcami.
Kolagen buduje skórę, kości, chrząstki, naczynia krwionośne, a nawet zęby... >>Składniki KolagryDla urodyDla zdrowiaOpinia ZŻFiTGdzie kupićStrona główna